२०७९ आश्विन २२
  • काठमाडौँ

दुबईमा अपहरण, कुटपिट र लुटपाट गरेको आरोपमा ६ जना जेल चलान !

दुबई फौजदारी अदालतले ६ को एक एसियाली गिरोहलाई तीन वर्षको जे’ल सजाय र त्यसपछि देश निकाला गरेको थियो!

यो तिनीहरूको नभएको बैंक कार्डबाट D40,000 चो’रेकोमा तिनीहरूको सजाय पछ्याउँछ।उक्त कार्ड उनीहरूको राष्ट्रियताको व्यक्तिको थियो, जसलाई गिरोहका एक सदस्यको घरमा हिरासतमा राखेर कु’ट’पि’ट गरिएको थियो।

यो मु’द्दा अगस्ट २०२१ को हो, जब पीडितले आफूलाई छ जनाले हिरासतमा राखेर कु’ट’पि’ट गरेको बताउँदै रिपोर्ट दर्ता गराइन्। उनले घटना हुनुअघि पनि एकजना दो’षीका लागि काम गरिरहेको बताए । दो’षीहरू जुवा खेल्ने ठाउँको भाग भएको थाहा पाएपछि उनले भाग्ने प्रयास गरे।

त्यस्तै दुबई: नक्कली कागजात बनाएर जग्गा भाडामा लिएको अभियोगमा दुई विदेशीलाई जेल सजाय दुबई : पार्किङस्थलमा श्रीमतीको ह’त्या गरेको अभियोगमा एक विदेशीलाई १० वर्षको जेल सजाय सुनाइएको छ दुबई :

६ लाख ८५ हजार रेन्ज रोभर चोरेको आरोपमा पाँच जनाको गिरोह जे’ल चलान तर, दोषीहरूले उनलाई दुबई इन्टरनेशनल सिटीको नाई पसलबाट अ’पह’रण गर्न सफल भए। त्यसपछि उनलाई उनीहरूको एउटा गाडीमा प्रवेश गर्न बाध्य पारियो र पछि हिरासतमा राखियो र आ’क्र’म’ण गरियो।

उनको फोन जफत गरिएको थियो, र डी 40,000 उनको देशको बैंक खाताबाट तिनीहरूको एक खातामा स्थानान्तरण गरिएको थियो।अनुसन्धान अभिलेखका अनुसार सीआईडीको टोलीले घटना भएको घरको खोजी गरी प्रत्यक्षदर्शी भएको कपाल का’ट्ने व्यक्तिसँग कुरा गरेको थियो ।

कपाल काट्नेले गवाही दिए कि उनले पीडितलाई गिरोहले अपहरण गरेको देखे।थप प्रमाणहरू सङ्कलन गरेपछि, अनुसन्धान टोलीले दोषीहरूलाई पहिचान गरी उनीहरूको खोजी गर्यो। दोषीहरूले आफ्नो अ’प’रा’ध स्वीकार गरे र तुरुन्तै पक्राउ परे।

२०७८ पुष १६, शुक्रबार ०८:१२ 1 Minute 130 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।