२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

कालिकोटका युवा रुखको टुप्पा,घरको धुरी र गाडीको छत बाट उल्टे सुल्टे जम्प हान्ने युवा(भिडियो)

यी हुन भर्खर १७ वर्ष मात्र पुगेका यी युवा गोरख तिरुवा,हेर्दा काल्पनिक जस्तो देखिए पनि कतै पनि बाँकी राख्दैनन उड्न अनि पल्टिन।एस.इ.इ.दिएर बसेका तिरुवा भविष्यमा ठूलो पर्दामा आउछु भनेर इछ्या राखेका छन।

हेर्दा जिउडाल नि सानो अनि नपत्याउदो देखिन्छन तर चमत्कारको धनी छन यिनी।सानै उमेर देखि यस्तो काम तथा कार्यक्रमहरुमा नियमित सहभागी हुँदै आएका थिए।घर परिवारको अवस्था नि कमजोर नै रहेको छ यिनको।केही गरेर परिवार पाल्छु भन्छ यी युवा।

निखिल उप्रेतीको एकदम ठूलो फ्यान रहेका यिनी उनैबात आफू प्रभावित भएको बताउछन।झट्ट हेर्दा सर्कस देखाएझै गर्छन यिनी।यस्तो लग्क्स कि कुन दिन यी युवा चरा समाएर हिद्न थाल्छन।आफ्ना प्रेरणाका स्रोत निखिल उप्रेती सङ्ग भेटघट समेत गरिसकेको बताउछ।

उनी भन्छ मलाई सबैले सहाएता प्रदान गरिदिए छिटै माथी उस्किने थिए।यसरी सहाएता मागेका छन।तर पनि आफुले हिम्मत नहारिकन अघि बढ्ने कुरा समेत गरेका छन।उनले यसो गरिरहदा परिवारको सबै जसोले कराउछन रे।तर पनि आफ्नो सोख यहि भएको कारण ऊ पछि हटेको छैन।हेर्नुहोस उसको सबै आष्चर्यको भिडियोहरु।

२०७८ पुष ५, सोमबार ००:४७ 0 Minutes 210 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।