२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

कक्षा कोठामै ब;;ला;त्का;र गरी बालिकालाई गर्भवती बनाउने प्रअलाई मृ\त्यु दण्ड को सजाय

प्रधानध्यापकले ११ बर्षिय बालकलाई पटक पटक कक्षा कोठामै ब’ला’त्कार गरि ग’र्भ’व’ती बनाएको आरोपमा प्रधानाध्यपक लाई मृ’त्युद’ण्डको स’जा’य सुनाएको छ।

यो केस छिमेकी राष्ट्र भारत’को हो’ भारतको बि’हार रा’ज्य को राजधानी प’ट्नास्थित एक विद्यालयमा कक्षा पाँचमा पढ्ने बा’लिकामाथि प्र’धानाध्यापक अ’रविन्द कु’मारले

ब’ला’त्का’र गरी ग’र्भव’ती बनाएका थिए। उनलाई त्यहाँको ना’गरिक अ’दालतले फाँ’सी’को स’जाय सु’नाएको ए’नडी टीभी ले उल्लेख गरेको छ। घ’टनामा स’हयोगीको भू’मिका खे’लेको पुष्टि भएपछि सो’ही विद्यालयका एक प्र’शासनिक क’र्मचारी अ’भिषेकलाई भने ज’न्म’कै’दको फै’सला सु’नाइएको छ।

घ’टना झण्डै तीन वर्ष अ’गाडिको हो।प’टनाको फू’लवारी स’रिफ क्षेत्रको न्यु से’न्ट्रल प’ब्लिक स्कुलमा सन् २०१८ को सेप्टेम्बरमा यस घ’टना भएको थियो।बा’लिका ग’र्भवती भएपछि मात्र ब’ला’त्का’र’को घ’टना बा’हिर आ’एको थियो ।

अदालतले ज’रिवाना स्व’रुप प्रधानाध्यापकलाई एक लाख रुपैयाँ र अ’र्का कर्मचारीलाई ५० हजार पनि ति’राएको छ।बालिकाले आफ्नी आमालाई पे’ट दु’खेको ब’ताएपछि अस्पताल ज’चाउँदा उनी ग’र्भवती भएको प’त्ता लागेको थियो।त्यसपछि बा’लिकाले प्र’धानाध्यापकले उनको क’क्षमै आ’फूमाथि ब’ला’त्कार ग’रेको ब’ताएकी थिइन्।

आफुलाई जन्माएको भन्दै युवतीले हालिन डाक्टरलाई मु द्दा, पाईन यति धेरै क्ष ति पु र्ति सबै चकित ! समाचार’ एजेन्सि

२०७८ पुष ५, सोमबार ००:३३ 0 Minutes 218 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।