२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

अभिनेत्री एवं गायिका तानिया मेन्डोजाको गोली हानी हत्या

एजेन्सी । मेक्सिकन अभिनेत्री एवं गायिका तानिया मेन्डोजाको हत्या गरिएको छ । बीबीसीका अनुसार गत मंगलबार कोएरनाभाकास्थित एक फूटबल एकेडेमी बाहिर उभिएकी अभिनेत्री तानियाको गो’ली हानी ह’त्या गरिएको हो ।

आफ्नो ११ वर्षीय छोरालाई पर्खिरहेकी अभिनेत्री तानियामाथि मोटरसाइकलमा आएका दुई जना ह’ति’या’र’धा’रीले गो’ली प्र’हार गरी फरार भएका थिए । ह’ति’या’र’धा’री’ले अभिनेत्री तानियालाई लक्षित गरी ५–६ राउड गो’लि फायर गरेका गरेका बीबीसीले जनाएको छ ।

त्यहाँको सरकारी अधिकारीको तथ्याङ्क अनुसार पछिल्लो वर्षहरुमा दैनिक कम्तिमा १० जना महिलाहरुको हत्या हुने गरेको छ । अभिनेत्री तानियाको ह’त्याबारे मेक्सिकन प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

त्यसोत यस अगाडि सन् २०१० मा श्रीमान र छोरासहित अभिनेत्री तानिया अपहरणमा परेकी तिइन् । त्यसपछि पनि अभिनेत्री तानियाले आफूमाथि ज्यान मा’र्ने ध’म्की आइरहेको भन्दै प्रहरीमा उजुरीसमेती दिएकी अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चार माध्यमहरुले उल्लेख गरेका छन् ।

४२ वर्षीया अभिनेत्री तानियाले सन् २००५ बाट फिल्म ‘ले मिरा डेल सुर’बाट आफ्नो करियरको सुरुवात गरेकी थिइन् । पछिल्लो समयदेखि उनी गायन क्षेत्रमा पनि सक्रिय थिइन् । तानियाले पाँच एल्वम सार्वजनिक गरिसकेकी थिइन् । न्युज24 बाट

२०७८ पुष ३, शनिबार १२:१३ 1 Minute 238 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।