२०७९ आश्विन २२
  • काठमाडौँ

टीका सानुले अंग्रेजीमा दोहोरी गाएपछि ..( भिडियो हेर्नुहोस् )

काठमाडौं / नेपाली लोकसंगीत पारखी माझ युवा गायिका टिका सानु निकै चर्चित छन् । उनी विशेष गरी लाईभ दोहोरीको लागि माहिर मानिन्छन् ।

इन्द्रेणी मार्फत धेरै दर्शक माझ परिचित गायिका अहिले एक टेलिभिजनमा कार्यक्रम प्रस्तोताको रुपमा काम गर्छिन् । साथै लाईभ दोहोरी समेत चलाउँछिन् । उनले टेलिभिजनमा आउने दोहोरी आफ्नो युट्युब च्यानल बाट पनि सार्वजनिक गर्ने गरेकी छन् ।

यसै बीच टीकाको भर्खर मात्र एउटा दोहोरी विवादमा आएको छ । उनले प्रस्तुत गरेको दोहोरीमा अङ्ग्रेजी शब्द संयोजन गरिएको छ । उनको सो दोहोरी सार्वजनिक भएपछि दोहोरीका केही अग्रजहरुले पनि गीतको आलोचना गरेका छन् ।

यसै बीच टीकाको भर्खर मात्र एउटा दोहोरी विवादमा आएको छ । उनले प्रस्तुत गरेको दोहोरीमा अङ्ग्रेजी शब्द संयोजन गरिएको छ । उनको सो दोहोरी सार्वजनिक भएपछि दोहोरीका केही अग्रजहरुले पनि गीतको आलोचना गरेका छन् ।

भिडियो हेर्नुस्

२०७८ मंसिर २६, आईतवार ०८:१९ 0 Minutes 194 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।