२०७९ आश्विन १४
  • काठमाडौँ

कट्रिना कैफ-विक्की कौशलको विवाहमा कट्रिनाले लगाएको औंठीको मूल्य कति होला ?

बधाई छ! अन्ततः त्यो घडी आयो जसको सबैले प्रतिक्षा गरिरहेका थिए । कट्रिना कैफ विक्की कौशलकी दुलही बनेकी छिन् । कपालमा गजरा, हातमा चुरा लगाएकी कट्रिना कैफ कुनै रानीभन्दा कम देखिँदैनन् ।

कट्रिनाले विशेष दिनमा सुन्दर रातो लेहेंगा लगाएकी थिइन् । त्यसैगरी, विक्की कौशल पनि अफ सेतो शेरवानीमा निकै सुन्दर देखिइरहेका छन् । बिहेको मण्डपमा बसेका विक्की–कट्रिना यति क्यूट देखिएका छन् कि उनीहरुबाट आँखा हटाउन मुस्किल छ । विवाहको जोडीमा बसेकी कट्रिनाले नीलो हिराको इन्गेजमेन्ट औँठी पनि लगाएकी थिइन् ।

कट्रिना र विक्कीले आफ्नो सम्बन्धलाई निकै गोप्य राखेका थिए । उनीहरुबीच प्रेमको फूल फुलेको सबैलाई थाहा थियो तर पनि उनीहरुको अगाडि कहिल्यै सहमत भएनन् । केही समयअघि कट्रिनाको इन्गेजमेन्टको खबर पनि आएको थियो तर उनले त्यसको खण्डन गरेकी थिइन् । विवाहमा बसेकी कट्रिनाको हातमा इन्गेजमेन्टको औंठी देखिन्छ ।

कट्रिनाको नीलो डायमण्ड प्लेटिनम इन्गेजमेन्ट औँठी मेहन्दीले सजिएको सुन्दर हातमा फरक ढंगले चम्किरहेको देखिन्छ । चारैतिर हीराले सजिएको कट्रिनाको इन्गेजमेन्ट औँठीको बीचमा टिफनी सोलिटेयर पनि छ। यो टिफनी सोलिटेयर इन्गेजमेन्ट रिङको मूल्य करिब ७ देखि ८ लाख रुपैयाँ रहेको बताइएको छ ।

योसँगै विक्की कौशलको इन्गेजमेन्ट रिंग पनि प्लैटिनमको छ । तर, यसमा हिरा छैन । विवाहको तस्बिरमा कट्रिना र विक्कीबीचको केमेस्ट्री पनि छ । बलिउडको सबैभन्दा सुन्दर जोडीको अनुहारमा नयाँ यात्राको खुशी प्रस्टै देखिन्छ ।

२०७८ मंसिर २६, आईतवार ०२:१९ 0 Minutes 126 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।