२०७९ असार १५
  • काठमाडौँ

प्रहरी कार्यालयको बाथरुममा प्रहरी जवानकी पत्नीको शव भेटियो

सुनसरीको देवानगन्ज इलाका प्रहरी कार्यालयमा कार्यरत एक प्रहरी जवानकी पत्नी मृ`तावस्थामा फेला परेकी छन् । शुक्रबार दिउँसो सो कार्यालयमा कार्यरत प्रहरी जवान अनिश पौडेलकी २३ वर्षीया श्रीमती सन्ध्या पौडेल कार्यालयको बाथरुमभित्र पा`सो लागेको अवस्थामा मृ`त भेटिएकी हुन् ।

अनिश सोही कार्यालयमा प्रहरी जवान पदमा कार्यरत थिए । सन्ध्या भने कार्यालय छेउको घरमा भाडामा बस्दै आएकी थिइन् । कोठा भाडामा बसेपछि प्रायः दिउँसोखेर पतिको कपडा धुन प्रहरी कार्यालयकै बाथरुममा पुग्नेगरेकी उनी शुक्रबार दिउँसो झु`ण्डि`एको अवस्थामा मृ`त फे`ला परेकी हुन् ।

उनी सलको पा`सो लगाएको अवस्थामा मृ`त भेटिएको देवानगन्ज इलाका प्रहरी कार्यालयका प्रहरी निरीक्षक बद्रीप्रसाद दाहालले बताए । उनका अनुसार अनिश फुटबल खेल्न बाहिर गएको अवस्थामा सन्ध्या कपडा धुन बाथरुमभित्र पसेकी थिइन् ।

फुटबल खेलेर फर्किएपछि अनिशले नै सन्ध्यालाई बा`थ`रुमभित्र मृ`तावस्थामा फे`ला पारेको दाहालले जानकारी दिए । पा`सो लगाएको अ`वस्थामा भेटिएका कारण उनले आ`त्मह`त्या गरेको हुन सक्ने दाहालले जानकारी दिए । उनका अनुसार श`व पो`स्टमा`र्टमका लागि जिल्ला अ`स्पताल इनरुवा लगिएको छ ।

इटहरी उपमहानगरपालिका–७ बस्ने अनिश र इलामको सुर्योदय नगरपालिका–१३ की सन्ध्याबीच दुई वर्षअगाडि मात्र विवाह भएको थिए । तर उनी ११ दिनअघि मात्र देवानगन्ज गाउँपालिका–२ को पुरानो इलाका प्रहरी कार्यालयको छेउमा कोठा भाडामा लिएर बस्दै आएकी थिइन् । अनिश र सन्ध्याको १४ महिनाकी एक छोरीसमेत छिन् । केटिएम दैनिक बाट

२०७८ मंसिर २०, सोमबार ०८:१० 0 Minutes 212 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार