२०७९ असार १८
  • काठमाडौँ

१२ घण्टामा ९०० पुरुषसँग सम्बन्ध राखेर बिश्व रेकर्ड, त्यसपछि जे भयो परिन्छ चकित !

एडल्ट स्टार लिसा स्पार्क्सले सबैभन्दा धेरै पुरुषसँग सम्बन्ध राख्ने विश्व कीर्तिमान कायम गरेकी छिन् । तर अहिले उनले यो पूरै घ’टनाबारे आफ्नो अनुभव सेयर गरेका छन् ।

सन् २००४ मा आयोजित एक कार्यक्रममा १२ घण्टामा ९०० पु’रुषसँग सम्बन्ध बनाएर लिसाले विश्वलाई नै चकित पारिन् ।उनको नाम गिनिज बुक अफ वल्र्ड रेकर्डमा समेत लेखिएको छ ।

‘द सन’को रिपोर्टका अनुसार लिसा सायद त्यस दिन विश्वकै ‘व्यस्त’ महिला थिइन् । तर, कार्यक्रममा आफूले राम्रो समय बिताउन नसकेको र आफू निकै बोर भएको उनको विश्वास छ । लिसाले आफ्नो दिमागलाई ताजा गर्नको लागि म्याकडोनाल्ड्सबाट त्यो दिन अर्डर गरेको बताइन्।

लिसाले कार्यक्रममा सबै पुरुष आफ्नो पालोको पर्खाइमा रहेको र उनीहरु अन्य दुई महिलासँग प्रतिस्पर्धा गरिरहेको बताइन् । घ’टनाको अन्त्यमा, लिसाले आफ्नो निकटतम प्रतिद्वन्द्वीलाई हराएपछि थप २१ पुरुषहरूसँग सम्बन्ध राखे। यसअघि सन् २००३ मा सोही कार्यक्रममा अर्की एक महिलाले ७५९ पुरुषसँग यस्तो गरेर कीर्तिमान बनाएकी थिइन् ।

सन् २००२ मा विश्व च्याम्पियनसिपको यस्तै कार्यक्रममा एक महिलाले ६ सय ४६ पुरुषसँग सुतेर कीर्तिमान बनाएकी थिइन् । लिसाले आफ्नो वेबसाइटमा अनुभवहरू खुलेर कुरा गरे र आफ्नो भावना मिश्रित भएको बताए।

एडल्ट इन्डस्ट्रीमा आएको २१ वर्षभन्दा बढी भइसकेको लिसाले बताइन्, तर यो घटनाको यही कुराले मलाई आजसम्म सताइरहेको छ । मैले पैसाका लागि सबै गरेँ र यसको मतलब म कुनै पनि हिसाबले गलत छु भन्ने होइन भनी उनले बताए । मैले जे गरेँ त्यो संसारका धेरै मानिसहरूले गरेका छन्।

आफ्नो अनुभव बताउँदै लिसाले घ’टनापछि तुरुन्तै जेलजस्तो ठाउँबाट बाहिर निस्केर आफ्नो घर जान मन लागेको बताइन् । यो घ’टना पछि मेरो पेज पनि विकिपिडियाबाट हटाइयो, जसको कारण आज सम्म बुझ्न सकेको छैन।

२०७८ मंसिर १९, आईतवार ०९:४१ 1 Minute 155 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।