२०७९ असार १८
  • काठमाडौँ

दाइ बहिनी भन्दाभन्दै माया बस्यो, १७ बर्षमै यसरि गरे अन्तरजातीय बिहे, लुकी लुकी भेट्दा बाउको झा पडसम्म खाए – हेर्नुस भिडियो

काठमाडौ । भन्छन जोडी भगबानलेनै जुराएका हुन्छन रे त्यसैले त कसैले १६ बर्षमै बिहे गरेर छोराछोरी पाएर राम्रो घरजम गरेर बसेका हुन्छन त कसैले ५० बर्षमा २—३ वटा बिहे गरेपछि एउटा राम्रो र उदाहरणिय जोडी बनेर समाजमा चिनिएका र बसेका हुन्छन ।

हो आज हामी यस्तै टिकटकबाट चम्किएका र सबैका सामु एशमिलन फरेबरको नामले चिनिएका एक जोडीको बारेमा कुरा गर्दैछौ । करिब १ बर्ष अगाडि बर्ष १८ की अश्मी तामाङ र बर्ष २० का मिलन मगरको भेट भयो तैपनि उनको बहिनी अर्थात मिलनको बहिनीले गर्दा यिनीहरुको संयोग जुर्यो भनम ।

यसरी भेट हुदाहुदै माया बस्यो, सम्बन्ध बन्यो र अहिले बिहे समेत भईसक्यो । अहिले यो जोडीलाई टिकटकमा एउटा असल र राम्रो जोडीको रुपमा लिईन्छ र सबैले चिन्छन पनि तर यिनीहरुले एक हुन गरेको दुख भने अचम्मको र रोचक रहेको छ ।

अश्मीले मिलनलाई भेटदा धेरै पल्ट आफनै बुवाको समेत मार कुटाई पनि खाएकी छिन र धेरै पटक त यिनीहरुलाई छुटाउन भन्दै चौकी पनि लगियो हेर्नुस —

२०७८ मंसिर १२, आईतवार ०९:५६ 0 Minutes 138 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।