२०७९ असार १५
  • काठमाडौँ

तपाई ले औला चलाको भर मा कसैको ज्यान बच्छ भने पछि न हट्नु होला plz फोटो छोइ मन देखि like शेर गर्दिनु होला

काठमाडौं । तपाई ले औला चलाको भर मा कसैको ज्या’न बच्छ भने पछि न ह’ट्नु होला plz मन देखि like शेर गर्दि’नु होला तपाई ले औला चलाको भर मा कसैको ज्यान बच्छ भने पछि न ह’ट्नु होला plz मन देखि like शेर गर्दिनु होला।

तपाई ले औला चलाको भर मा कसैको ज्या’न बच्छ भने पछितपाई ले औला चलाको भरमा कसैको ज्यान बच्छ भने पछि न ह’ट्नु होला plz मन देखि like शेर गर्दिनु होला ।

तपाई ले औला चलाको भर मा कसैको ज्या,न बच्छ भने पछि न ह”ट्नु होला plz मन देखि like शेर गर्दि”नु होला तपाई ले औला चलाको भर मा कसैको ज्यान बच्छ भने पछि न हट्नु होला plz!

काठमाडौं । तपाई ले औला चलाको भर मा कसैको ज्यान बच्छ, भने पछि न ह’ट्नु होला plz मन देखि like शेर ग’र्दिनु होला तपाई ले औला चलाको भर मा क’सैको ज्यान बच्छ भने पछि न ह’ट्नु होला plz मन देखि like शेर गर्दिनु होला।

तपाई ले औला चलाको भर मा कसैको ज्या’न बच्छ भने पछितपाई ले औला चलाको भरमा कसैको ज्या’न बच्छ भने पछि न हट्नु होला plz मन देखि like शेर गर्दि’नु होला ।

२०७८ मंसिर ११, शनिबार १३:१४ 1 Minute 170 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार