२०७९ असार १५
  • काठमाडौँ

प्रशिक्षक अल्मुताइरीले गरे ‘ए डिभिजन’ लिगका खेलाडिको प्रसंशा,समर्थकहरुलाई गरे यस्तो आग्रह

काठमाडौ:नेपाली रास्ट्र टोलिका मुख्य प्रशिक्षक अब्दुल्ला अल्मुताइरी यतिबेला बिदामा कुबेतमै छन्। रास्ट्र लिग ए डिभिजन लिग चलिरहेकाले खेलाडिहरु पनि लिगमै ब्यस्त भएकाले हाल ऊनी प्रशिक्षण गराइरहेका छैनन् । अफ ड्युटी भएपनी उनी कुबेतबाटै खेलाडिहरुलाइ प्रोत्साहन गरिरहेका छन् ।

अल्मुताइरिले आज मात्रै अफ्नो फेसबुक मार्फत ए डिभिजन लिग खेल्ने नेपाली खेलाडीहरुको प्रसंशा गरेका छन् । साथै खेलाडिहरुलाइ समर्थन गर्न समर्थकहरुलाइ आग्रह पनि गरेका छन् । उनी लेख्छन् ”

अहिले खेलाडीहरुमा म जे देखिरहेको छु त्यसबाट सन्तुष्ट छु। उनीहरुको अझै उत्कृष्ट प्रदर्शन हेर्न बाकि नै छ। यतिबेला समर्थकहरुले खेलाडिहरुप्रती असन्तोष र दुव्र्यवहार नदेखाएर नैतिक समर्थन गर्नु पर्छ।”

यशअघि पनि लिग सुरुहुनु भन्दा अगाडि डिजिटल माध्यमबाट उनले खेलाडीसँग कुराकानी गर्दै सुभकामना दिएका थिए। अल्मुताइरिले मैदान भित्र मात्र नभएर बाहिरबाट पनि खेलाडिहरुलाइ हौसला दिदै आएका छन् । नेपाललाइ मुटुमै राखेका अल्मुताइरी यसकारण पनि खेलाडी र समर्थकहरुमाझ लोकप्रीय छन् ।

२०७८ मंसिर ८, बुधबार १९:०८ 0 Minutes 111 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार